Wyróżnienie dla Dekorglassu.

Gabriel Chojak prezentuje wyróżnienie   Na niedawnym spotkaniu udziałowców Polskiej Superligi Tenisa Stołowego w Warszawie przez PSTS Dariusz Szarmacher wręczył prezesowi działdowskiego klubu wyróżnienie za najlepszą organizację spotkań tenisowych w sezonie 2013/2014. Wyróżnienie to zasługa naszych kibiców, którzy na każdym spotkaniu superligi wspaniale dopingują naszą drużynę i nie szczędzą braw dla rywali. Kiedy odwiedziliśmy właściciela Dekorglassu by zobaczyć to wyróżnienie, Gabriel Chojak powiedział:

- Cieszy na pewno takie wyróżnienie, na które zapracowali nasi oddani kibice swoim sportowym zachowaniem na każdym meczu. O tym, że w Działdowie panuje wspaniała atmosfera na spotkaniach tenisowych w superlidze mówili ci, co grali w działdowskiej hali z naszą drużyną. Oprawa, jaką dajemy na każdym meczu, podoba się wszystkim przyjezdnym drużynom i działaczom sportowym. Chciałbym mocno podkreślić, że olbrzymią zasługę przy organizacji każdego meczu w Działdowie ma prezes naszego klubu Ferdynand Chojnowski i jego małżonka Teresa. Mam nadzieję, że to co było dobrego w poprzednim sezonie, pozostanie także w nadchodzących rozgrywkach. Wierzę, że nasza drużyna niesiona dopingiem wiernych kibiców zagra w najbliższym sezonie jeszcze lepiej jak dotychczas – zakończył Gabriel Chojak.

Przypominany, że w poprzednich rozgrywkach nasz zespół zajął 5. miejsce. Nowy sezon rozgrywkowy rozpocznie się 7 października meczem z Pogonią Lębork w Działdowie.

(Źródło: Tygodnik Działdowski)

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.