Zwycięstwo w Bydgoszczy na początek rozgrywek.

FDG_7867   Od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon rozgrywkowy w superlidze nasi tenisiści. Mecz z drugiej kolejki spotkań rozegrany został awansem w niedzielę 5 października. Początek to zawsze wielka niewiadoma, tym bardziej, że prawie każdy zespół został poważnie wzmocniony. W przypadku zespołu z Bydgoszczy został on zasilony dwoma Włochami i to bardzo dobrymi. Nasz zespół także ma nowego zawodnika Patryka Chojnowskiego. Spotkanie rozpoczęło się jednak nie najlepiej dla Dekorglassu. Pierwszy pojedynek przegrał nasz utytułowany zawodnik Patryk Chojnowski, który musiał uznać wyższość Włocha po pięciu setach. Jak się później okazało, były to złe początki miłego zakończenie tego ważnego meczu. W kolejnym pojedynku rozprawił się z drugim Włochem w zespole Bydgoszczy nasz znakomity Jiri Vrablik, także po pięciu setach. Wenliang Xu w swojej potyczce rozprawił się z Polakiem Alanem Wosiem 3:1. O zwycięstwie w meczu zadecydował niezawodny Jiri Vrablik, który pokonał zwycięzcę Patryka Chojnowskiego i mecz zakończył się wygraną Dekorglasu za trzy punkty.

Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz – Dekorglass Działdowo 1:3   

Mihai Bobocica – Patryk Chojnowski 3:2 (11:9, 4:11, 11:4, 5:11, 11:8)

Leonardo Mutti – Jiri Vrablik 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:6, 8:11)

Alan Woś – Wenliang Xu 1:3 (4:11, 8:11, 11:6, 6:11)

Mihai Bobocica – Jiri Vrablik 1:3 (16:14, 7:11, 8:11, 8:11)

Zdjęcia ze spotkania można zobaczyć tutaj.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.