Spotkanie tenisistów Dekorglassu z młodzieżą

   FDG_8084W poniedziałek, 6 października w hali sportowej Gimnazjum nr 1 odbyło się spotkanie drużyny tenisowej Dekorglassu z młodzieżą szkolną. Z inicjatywą takiego spotkanie wyszedł dyrektor Gimnazjum nr 1 Jarosław Zwierz. W spotkaniu uczestniczyli także: właściciele firmy Dekorglass Elzbieta i Gabriel Chojakowie, starosta działdowski Marian Janicki, przedstawiciel burmistrza Działdowa Łukasz Prokopowicz, nauczyciele tej szkoły. Prowadzący spotkanie Elek Cichosz przeprowadził krótkie wywiady z każdym zawodnikiem, a także z Gabrielem Chojakiem i Marianem Janickim. Później młodzież szkolna zadawała pytania tenisistom i było ich sporo, a niektóre bardzo ciekawe. Z odpowiedzi dowiedzieć się było można, że Wenlinag Xu lubi poza tenisem koszykówkę, Jiri Vrablik często ogląda mecze hokejowe, a Patryk Chojnowski nie interesuje się piłką nożną, za to lubi szybkie samochody. Po serii pytań i odpowiedzi Vrablik i Xu zaprezentowali się przy stole tenisowym. Na zakończenie dwóch uczniów mogło zmierzyć się przy stole z Jirim Vrablikiem. Cała nasza trojka zawodników rozdawała młodzieży szkolnej autografy na swoich fotkach.

Zdjęcia ze spotkania można zobaczyć tutaj.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.