Drugie zwycięstwo Dekorglassu

FDG_8684   Wystarczył jeden dzień przerwy miedzy meczami i nasi tenisiści odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach superligi tenisowej. We wtorek, 7 października rywalem działdowskich tenisistów była Pogoń Lębork. Na meczu komplet kibiców i od pierwszych zagrań żywiołowy doping działdowskiej publiczności. To rzecz jasna uskrzydliło naszych zawodników i grali naprawde wspaniale. Jako pierwszy do stołu podszedł Patryk Chojnowski. Jego rywalem był Filip Szymański. Walka była bardzo zacięta, ale ostatecznie wygrała nasz zawodnik 3:1. W drugiej walce meczu stanęli naprzeciwko siebie: Jiri Vrablik i Jakub Perek. Jedynie rywal naszego zawodnika wygrał trzeciego seta i ostatecznie Vrablik wygrał 3:1. W kolejnej walce wieczoru Wenling Xu walczył z Anglikiem Andrew Baggaleyem. Nasz Chińczyk wygrał pierwszego seta, ale w trzech pozostałych lepszy był Anglik z Lęborka. Aby wygrać za trzy punkty w kolejnej walce Patryk Chojnowski musiał pokonać Jakuba Perka. Z tym zawodnikiem nasz wspaniały nowy zawodnik poradził sobie, choć nie bez problemów. W drugim secie tego pojedynku walka trwała najdłużej, ale ostatecznie wygrała Patryk 17:15 i cały pojedynek 3:0. Drugi mecz i drugie zwycięstwo, oby tak dalej. Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w środę, 22 października o godzinie 18:30. Rywalem naszych tenisistów będzie zespół Morliny Ostróda.

Dekorglass Działdowo – Poltarex Pogoń Lębork 3:1 

Patryk Chojnowski – Filip Szymański 3:1 (14:12, 6:11, 11:8, 14:12)

Jiri Vrablik – Jakub Perek 3:1 (11:7, 11:7, 4:11, 11:7)

Wenling Xu – Andrew Baggaley 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 4:11)

Patryk Chojnowski – Jakub Perek 3:0 (11:8, 17:15, 11:5)

Zdjęcia ze spotkania można zobaczyć tutaj.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.