Wyróżnienie dla Dekorglassu.

Gabriel Chojak prezentuje wyróżnienie   Na niedawnym spotkaniu udziałowców Polskiej Superligi Tenisa Stołowego w Warszawie przez PSTS Dariusz Szarmacher wręczył prezesowi działdowskiego klubu wyróżnienie za najlepszą organizację spotkań tenisowych w sezonie 2013/2014. Wyróżnienie to zasługa naszych kibiców, którzy na każdym spotkaniu superligi wspaniale dopingują naszą drużynę i nie szczędzą braw dla rywali. Kiedy odwiedziliśmy właściciela Dekorglassu by zobaczyć to wyróżnienie, Gabriel Chojak powiedział:

– Cieszy na pewno takie wyróżnienie, na ktĂłre zapracowali nasi oddani kibice swoim sportowym zachowaniem na kaĹĽdym meczu. O tym, ĹĽe w DziaĹ‚dowie panuje wspaniaĹ‚a atmosfera na spotkaniach tenisowych w superlidze mĂłwili ci, co grali w dziaĹ‚dowskiej hali z naszÄ… druĹĽynÄ…. Oprawa, jakÄ… dajemy na kaĹĽdym meczu, podoba siÄ™ wszystkim przyjezdnym druĹĽynom i dziaĹ‚aczom sportowym. ChciaĹ‚bym mocno podkreĹ›lić, ĹĽe olbrzymiÄ… zasĹ‚ugÄ™ przy organizacji kaĹĽdego meczu w DziaĹ‚dowie ma prezes naszego klubu Ferdynand Chojnowski i jego maĹ‚ĹĽonka Teresa. Mam nadziejÄ™, ĹĽe to co byĹ‚o dobrego w poprzednim sezonie, pozostanie takĹĽe w nadchodzÄ…cych rozgrywkach. WierzÄ™, ĹĽe nasza druĹĽyna niesiona dopingiem wiernych kibicĂłw zagra w najbliĹĽszym sezonie jeszcze lepiej jak dotychczas – zakoĹ„czyĹ‚ Gabriel Chojak.

   Przypominany, że w poprzednich rozgrywkach nasz zespół zajął 5. miejsce. Nowy sezon rozgrywkowy rozpocznie się 7 paĹşdziernika meczem z Pogonią Lębork w Działdowie.

(Ĺąródło: Tygodnik Działdowski)

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.